net-nabytek.cz

Nábytek a bytové doplňky za výhodné ceny

Ceník dopravy

Ceny dopravného dle zvoleného způsobu dodání zboží.

180 Kč – DPD kurýr malá zásilka na dobírku i bez dobírky

Možno využít u menších zásilek s hmotností do 10 kg, cena uvedena za 1 ks balíku. Tento způsob dopravy je vhodný pro drobné bytové doplňky nebo pevné zásilky, které nejsou vedeny jako křehké či  neskladné pro svůj atypický tvar.

400 Kč – DPD kurýr velká zásilka na dobírku i bez dobírky

Vhodná při zásilce s hmotností do 50 kg, cena uvedena za 1 ks balíku. Tento způsob dopravy je volen nejčastěji, zaručuje vyšší kvalitu přepravy a dodání zboží k zákazníkovi. Je možno přepravovat také křehké či neskladné zásilky.

Výhody zásilek zasílaných kurýrní službou DPD Classic

  • standardní doručovací lhůta do druhého dne
  • pojištění každé zásilky do výše 50.000 Kč s možností připojištění
  • možnost sledování zásilky v odkazu www.dpd.cz
  • až tři pokusy o doručení, které lze v případě potřeby sjednat telefonicky
  • on-line potvrzení o doručení zásilky, včetně potvrzení příjemce o převzetí zásilky

450 Kč – Doprava rozvozem prodejce Net-Nábytek.cz

Způsob nejvhodnější při větším množství balíků nebo vyšší hmotnosti objednaného zboží než 50kg. Tento způsob dopravy je využíván především v případě objednávky většího množstí zboží nebo v případě objednávky výrazně křehkého či náchylného zboží.

Při tomto způsobu dopravy prodávající spolupracuje také se sdružením dopravců FOFR.

Při nákupu zboží v celkové hodnotě nad 15 tisíc Kč nebo v rámci města Uherské Hradiště Vám bude zboží dodáno zcela ZDARMA.

Upozornění

Dodavatel si vyhrazuje právo měnit formu přepravy s ohledem na objednané množství a charakter zboží tak, aby to bylo vždy ve prospěch zákazníka a levnější ceny dopravy. Tato volba je provedena na základě znalosti množství kartonů objednaného zboží, hmotnosti zboží a také rozměrů jednotlivých dílů zboží.

Při použití dopravy dodavatele dopravujeme zboží pouze za první dveře na adrese zákazníka. Řidič jezdí sám bez závozníka a není povinen stěhovat zboží ani jej sestavovat či jinak uvádět do provozu. Dle charakteru objednaného zboží je tedy kupující povinen zajistit si sám pomoc při stěhování dodaného nábytku až do jeho vlastních obytných prostor.

V případě, že zákazník objedná zboží s vyšší hmotností nebo větší množství položek, je zákazník povinen po vyzvání prodejce zajistit vstřícnost a pomoci při vykládání zboží.

V Uherském Hradišti dne 27. listopadu 2013.